Baza wiedzy o Hackerspace Kraków
Updated 194 Days AgoPublic

Oto baza wiedzy Hackerspace Kraków. Tu trzymamy wszystkie informacje, które uznaliśmy, że warto, żeby były gdzieś opisane.

Pokrótce:

Rzeczy formalne znajdziesz w dziale Dokumenty i Finanse, resztę znajdziesz poniżej (Document Hierarchy) - warto jednak wziąć pod uwagę, że pokazuje ona podstrony jedynie jeden poziom niżej - warto przejrzeć poszczególne działy i rzucić okiem na ich mapy/hierarchie stron lub użyć wyszukiwarki w górnym prawym rogu phabricatora.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o spejsie - pytaj. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o spejsie i przy okazji pomóc udokumentować HS dla innych, którzy też będą chcieli wiedzieć więcej o spejsie - dołącz do #documentation_working_group / pisz do @wiktor
Niniejsze wiki przetrwało przenosiny z dokuwiki, więc niektóre strony mogą działać tak sobie / wyglądać jakby coś się nie sparsowało / mieć w treści dziwne znaczki i brak obrazków. Jeśli tak jest, możesz poprawić daną stronę podpierając się dokumentacją phabricatorowego remarkupa i dokumentacją dokuwiki - jeśli nie czujesz się na siłach, dodaj w polu Tags wpisu projekt #documentation_working_group - wtedy ktoś rzuci na to okiem.
Last Author
wiktor
Projects
  • Restricted Project
Subscribers
wiktor, Restricted Project