Page MenuHomePhorge

Knitting Takes Balls
Updated 2,016 Days AgoPublic

Knitting Takes Balls

Marysia nie jest typowym hakerem (czasem udaje). Marysia jest za to makerem w pełnym tego słowa znaczeniu. Od maleńkości zgłębiała tajniki kolejnych technik rękodzieła: szycie, haftowanie, szydełko, druty, tkanie, malowanie na szkle, origami, filcowanie i wiele innych. Smutno jej było, że reszta członków Hackerspace Kraków nie rozumie o czym do nich mówi. Dlatego postanowiła wziąć los w swoje łapki i zorganizować warsztaty z zajęć bliskich jej sercu. Wraz ze swoją niezastąpioną drużyną ze spotkań K2TOG dokonała niemożliwego - zaszczepiła w technicznych geekach zamiłowanie do robótek ręcznych.

Dotychczasowe edycje
1

{{ :wydarzenia:knitting.jpg?400|}}
Pierwsza, właściwie testowa edycja warsztatów. W małym gronie miałyśmy szansę zobaczyć jak w praktyce wygląda uczenie więcej niż jednej osoby na raz. Zakończone sukcesem, bo dochodzą nas słuchy, że panowie dziergają po kryjomu gdzie tylko mogą i wciąż dopytują o kolejne edycje :)

Warsztaty organizowane były bezpłatnie, 08-06-2013 (sobota) w godzinach 10:00-16:00 w Hackerspace Kraków, przy ulicy Radziwiłłowskiej 20/2.

Materiały

Last Author
jkramarz
Last Edited
Jan 11 2019, 12:09 PM

Event Timeline

jkramarz edited the content of this document. (Show Details)