HomePhabricator
Nighthack 2015-02-13

Gdy kolejne spotkanie kursu radiowego, tym razem o tematyce cyfrowej dobiegło końca, przyszła pora na piątkowy Nighthack. Po pewnym czasie doszliśmy do wniosku, że frekwencja wcale nie powala, a zatem możnaby przeprowadzić małą reorganizację w HSie.

Duża część zawartości Hardroomu wylądowała w mgnieniu oka w softroomie minimalizując przestrzeń roboczą do granic możliwości. Przystąpiono do przesuwania szafy. Gdy nie przyniosło to zamierzonych efektów, zrezygnowano z szafy. Szafa trafiła pod siekierę. Odzyskaliśmy również trochę pustych pudełek.

Efekt destrukcji szafy możecie zobaczyć na tym zdjęciach powyżej – jak widać, szafy na nim nie ma.

Ale nighthack nie polegał tylko na niszczeniu szafy, prawda?

Otóż to. Łoś, Józek i Michał zabrali się za maleństwo – zostały wymontowane półki, streamery i trochę elektroniki. W międzyczasie bambucza z Grześkiem wprowadzali poprawki do projektu brakującej płytki PCB potrzebnej do wskrzeszenia wspomnianej biblioteki taśmowej. Po wprowadzeniu poprawek przystąpiono do trawienia.

Zegarek Pobera

Kto bywa na nighthackach, ten wie, że Pober przeważnie pracuje na nich nad swoim zegarkiem. Tego dnia postanowił trochę poodlewać.

Znaleziony w chillroomie SDR

Rozparcelowując zawartość pojemnika do którego wrzucono na czas prac z instalacją elektryczną w chillroomie wszystkie rzeczy znajdujące się na blacie w kąciku radiowym, Wiktor natknął się na tuner telewizyjny zgodny z rtl-sdr. W trakcie nighthacka zmuszał go do odbierania czegoś więcej niż Programu Trzeciego Polskiego Radia.

}
Porządki w kąciku chemicznym

W kąciku chemicznym zawitał porządek i nowe, wydrukowane haczyki na „środki ochrony indywidualnej”. Stan pokazany na zdjęciu jest stanem wzorcowym i w takim stanie należy ów kącik utrzymywać.

Written by wiktor on Jan 20 2019, 3:45 AM.
Leniwa kluska
Projects
  • Restricted Project
Subscribers
None

Event Timeline